22.4 C
Brno
Neděle, 14 července, 2024
- Reklama -časopis
DomůRady a NávodySvatbu pod stanem lze pojmout uvolněně i neformálně

Svatbu pod stanem lze pojmout uvolněně i neformálně

Klasickou svatební sezónu na čas nabourala pandemie koronaviru. Z té se ale celý trh úspěšně vzpamatoval a páry už opět plánují svůj velký den. Proč zvolit párty pod stanem?

Párty stan může být luxusní i neformální

Párty stan vás účinně ochrání i s vašimi svatebními hosty před nepříjemnými rozmary počasí. Určitě byste tak zastřešení neměli podcenit. Některé páry sice spoléhají na to, že na jejich obřadu jednoduše pršet nebude, ale pověstný plán B je potřeba v záloze určitě mít.

A právě párty stan se svou skladností, lehkostí a snadnou sestavitelností vám může pomoci. Tento typ přístřešku nejspíš budete znát jako poněkud stroze pojatý výstavní stan, ale i pro tak výjimečný moment, jakým je svatba, se určitě hodí. Stan lze prakticky přenést do jakéhokoli prostředí. Ať už se jedná o luxusní resort, park nebo třeba louku či les, brát se pod párty stanem můžete kdekoli.

S dávkou kreativity obyčejný přístřešek přesně přizpůsobíte svému přání. V případě zamýšleného luxusního pojetí stanů pro účely svatební se používají často verze se sedlovou střechou anebo elegantně vyhlížející protažené pagody.

Párty stan uspokojí nejen romantiky

Romantickou náladu pak lze dále podtrhnout použitím prvků, jako jsou baldachýny, světelné řetězy a také květinová výzdoba. Určitě se také vyplatí vyřešit transparentní bočnice a strop, které romantickým duším umožní večer hledět na hvězdnou oblohu.

Jednoznačně se vám také vyplatí si do stanu koupit nebo půjčit podlahu, ideálně dřevěnou. Potřeba totiž zabrání boření dam s úzkými podpatky do podkladu. A při většině svateb určitě bude právě takováto společenská obuv u dámského osazenstva převažovat. Je dále potřeba počítat i s tím, že se na svatbě určitě bude tančit a je tak nutno hostům vytvořit optimální prostor.

S tím tak kráčí ruku v ruce velikost vašeho párty stanu. K nejpopulárnějším rozměrům obecně náleží stan 4 x 8 m anebo menší stan 3 x 6 m.

Kdo po romantice netouží, může si pořídit klasický párty stan a jednoduše si dovnitř nainstalovat gril a posezení v podobě pivních setů. Garden party pro rodinu nebo později pouze pro přátele, je také volbou řady dnešních snoubenců, kteří příliš nechtějí řešit formality.

- Reklama -zeny

Mohlo by Vás zajímat

Brněnský večerník

PR článek