-2.3 C
Brno
Středa, 29 března, 2023
- Reklama -časopis
DomůPro ženyNoste šaty plné barev a vzorů

Noste šaty plné barev a vzorů

Patchwork, květinové vzory, motivy ovoce či abstraktní umění, to vše můžete najít na trendových šatech letošního jara a léta.

Malé černé šaty jsou stále povinnou výbavou, kterou by měla mít ve skříni každá žena. Pokud už nic jiného, černými šaty nic nezkazíte. No období slunce jako je jaro a léto, si ptá více života nejen ve vaší hlavě, ale také v oblékání.

Návrháři se v nejnovějších kolekcích vrátili k motivům 60. a 70. let, šaty vybavili tečkami, kohoutími stopami, geometrickými tvary a květinami.

K takovým modelům už nepotřebujete nic víc, sami o sobě jsou originálním základem, který nevyžaduje namáhavé kombinování s doplňky.

Originalitu svému vzhledu zaručujete, pokud k šatům doplníte jemný bílý límeček. Pod některé šaty, například s tenkými špagetovými ramínky si můžete obléct halenku nebo i tričko.

Vzory stálé v kurzu
V jednoduchosti je krása, ale ve vzorech je originalita. I známé hvězdy měly rádi hravá provedení svých šatů. Stačí jednoduché střihy, které preferovala také Audrey Hepburnová a hravý motiv, který omladí.

Květiny a zvířata
Motivy přírody, zvířecí vzory a květiny jsou žádaným osvěžením každého typu šatů. Léto bude přát zejména dlouhým šatům ve stylu „boho“, ale návrháři neurčují žádné limity na jejich nošení.

Trochu divočiny si můžete dopřát i na elegantních večerních róbách či koktejlových šatech nebo i oblečeni do práce.

Abstraktní umění a geometrie
Zvláštní skupinou šatů jsou ty, které jsou nositeli neidentifikovatelných, co nejbarevnějších a výrazných vzorů. Abstraktnost je vítána za každých okolností a stejně tak hra geometrických tvarů, které jsou tuto sezónu o něco větší než byly v 60. letech.

I zde platí absolutní volnost ve využití vzorů a kombinací střihů. Stejně jako květiny, i geometrické tvary sluší ženám každého věku.

Příkladem tohoto trendu je kolekce Victorie Beckhamové, která do ní zakomponovala geometrické tvary různých barev a velikostí.

- Reklama -zeny

Mohlo by Vás zajímat

Brněnský večerník

PR článek