-2.3 C
Brno
Středa, 29 března, 2023
- Reklama -časopis
DomůPro ženyNávod na dokonalý a dlouhotrvající make-up

Návod na dokonalý a dlouhotrvající make-up

Zde je několik tipů pro každou nevěstu, ať už máte raději výraznější nebo minimalistické líčení, vsaďte zejména na kvalitní produkty a správný postup.

Svatební den je významnou událostí v životě. Na nevěstu se však klade vždy větší důraz a stává se šperkem svého nastávajícího partnera.

Základem jsou samozřejmě svatební šaty, ale bez vhodného výběru doplňků, účesu a líčení je to jen polovina úspěchu.

Zaměřili jsme se proto na váš obličej a přinášíme několik rad, jak v tento výjimečný den dosáhnout dokonalosti.

Pleť
Pleť před samotným líčením důkladně vyčistěte. Použijte podkladovou bázi, která pleť vyhladí, vyplní vrásky a póry, zabrání usazování make-upu a zvýší jeho odolnost během celého dne.

Zvolte krycí voděodolný make-up, který pleť sjednotí, zakryje všechny nedokonalosti a vydrží dlouhou dobu. Matující minerální pudr svojí přilnavostí zaručí perfektní konečný efekt.

Výsledkem bude pěstovaný a barevně sjednocený vzhled pleti. Pokud preferujete minimalistický styl, namísto minerálního pudru na pleť naneste trochu rozjasňovače. Ten neublíží žádnému typu pleti, ani osobnosti.

Oči
Oči můžete nalíčit výrazněji, a zároveň zachovat něžný dojem. Aplikujte jemný zlatý odstín do středu víček a pod obočí. Přidejte hnědý odstín, který dodá očím důraz.

Další možností je kombinace světle růžového odstínu s šedou. Světle růžový odstín aplikujte na celé pohyblivé víčko a zvýrazněte ho šedým odstínem ve vnějším koutku oka.

Rty
Během svatebního dne budete rozdávat polibky na všechny strany. Pro pocit vláčných per je důkladně hydratujte. Na rty aplikujte dlouhotrvající briliantový lesk, který ke rtům důkladně přilne a nebude se lepit.

Pokud patříte k minimalistkám, stačí na rty aplikovat lesk. Ten dodá tváři celkový elegantní a upravený vzhled, rty jemně tónuje a hydratuje.

- Reklama -zeny

Mohlo by Vás zajímat

Brněnský večerník

PR článek